جزیره هنگام

جزیره هنگام جزیره‌ی ساحل‌های نقره‌ای


تاریخ این تور به اتمام رسیده است

جاذبه‌ها

 

سفر به جنوب کشور و جزیره هنگام

 

استراحت و شنا و بازی‌های آبی در سواحل خلیج فارس، احتمال دیدن دلفین‌ها و فیتوپلانگتون‌ها، استراحت در ساحل خماسی، ساحل نقره‌ای، ساحل قیل و پافیلی و همچنین بازدید از بازار محلی هنگام

برنامه سفر

1

چهارشنبه 22 آذر 1402 یه سفر خفن در پیش داریم! جزیره‌ی هنگام با ساحل‌های نقره‌ای و مشکین‌فام برای تجربه‍ای ناب و ارزشمند ظهر پنجشنبه با قطار به سمت بندرعباس حرکت می‌کنیم. در مسیر راه کوپه به کوپه در کنارتون هستیم تا بیشتر از برنامه‌های سفر مطلع بشید. پس نگران مسیر طولانی نباشید.

2

پنجشنبه 23 آذر 1402 صبح بعد از رسیدن به بندر با شناور‌های تندرو به سمت قشم میریم تا از آنجا با قایق‌ خودمون به هنگام برسونیم.احتمال دیدن دلفین‌های خلیج‌فارس هم خواهیم داشت. اینجا اول سفرمون هست. عطر دریا و دیدن دلفین‌ها بعد از رسیدن به هنگام و صرف نهار و استراحت به سمت ساحل‌های غربی جزیره میریم تا گشت‌و‌گذاری در جزیره داشته باشیم و غروب زیبای آفتاب رو ببینیم و عکاسی کنیم. ساحل نقره‌ای و ساحل قیل و خماسی از جاذبه‌هاییست که در تور پیاده‌روی به همراه دیدار از بازار محلی قرار هست ببینیم. برای استراحت و شب نشینی در ساحل دریا و دور آتش به محل اقاتمون برمی‌گردیم.

3

جمعه 24 آذر 1402 دیدن طلوع هنگام میتونه برامون جذاب باشه مخصوصا اگر علاقمند به عکاسی باشید. بعد از صرف صبحانه تا ظهر زمان کافی برای بازی‌های آبی و شنا و آفتاب‌گرفتن خواهیم داشت. عصر هنگام وقت مناسب برای گشت‌وگذارمون هست. به سمت سواحل زیبای پافیلی و خماسی میریم تا بعد از غروب آفتاب و تاریک شدن آسمان چشم انتظار دیدن فیتوپلانگتون‌ها باشیم. برای صرف شام و استراحت به محل اقامتمان برمی‌گردیم.

4

شنبه 25 آذر 1402 بعد از دیدار با طلوع و صرف صبحانه به سمت بندرعباس برمی‌گردیم. اینجا ایستگاه آخر سفرمون هست. پس از صرف نهار سوار قطار میشیم تا با مرور خاطراتی خوش از جنوب به خانه برگردیم.

5

یکشنبه 26 آذر 1402 صبح حوالی ساعت 9 صبح تهران خواهیم بود.

اطلاعات تکمیلی

سایر خدمات